HAKKIMIZDA

Tailor's Room, 2014 yılında kurulmuş ve kısa sürede uluslararası bir moda markası haline gelmiştir. Tailor's Room yenilikçi koleksiyonları, tasarımları ve işçilik kalitesi ile Tüm Dünyadaki bayanları etkilemeyi ve onların giyim ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir.. Marka, hayatının her anından keyif alan kadınlar için zamansız kostümler tasarlamaktadır.

Tailor's Room tüm üretim süreçlerinde yüksek işçilik ve malzeme kalitesine odaklanmaktadır. Markanın tasarım sürecindeki form arayışı ve renk kullanımı konusundaki cesareti, kendi stilini oluşturmak isteyen kadınlar tarafından sürekli artan bir talep görmektedir.

MİSYONUMUZ
Yüksek kaliteli işçiliğimizi ve kadınların ihtiyaçlarına yönelik yaptığımız tasarımlarımızı kendi stilinden ödün vermeyen tarz sahibi kadınlar için ön plana çıkararak tüm dünyadaki kadınlara ulaşmaktır.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da giyim ihtiyaçlarınızı dünya standartlarını takip ederek, yenilikçi ve modaya yön veren üst düzey kalitede tasarımlarımızla uluslararası bir moda markası olmaya devam etmektir.

VİZYONUMUZ
Tekstil sektöründe örnek alınan, özgün ve yaratıcı bakış açısına sahip üretim/yönetim kadromuz ile tüm dünyada ve Türkiye’de uluslararası standartlarda 1.sınıf kalitede hizmet sunup üretim yaparak modayı ulaşılabilir kılmak ve sahip olduğumuz yeri korumaktır.Değişim ve İade